" />

Marseille тонкошарова рельєфна акрилова шпатлівка

  • для створення декоративних тонкошарових покриттів для інтер’єрних робіт

  • дає можливість отримати ефект постарілих з часом поверхонь та інших ефектів

  • підходить для оформлення стін та стелі

  • надзвичайна пластичність та “слухняність” будь-якому інструменту

  • біла, рельєфна, готова до застосування, “дихає”

Ціну уточнюйте

Застосування та характеристика: тонкошарова рельєфна акрилова шпатлівка для внутрішніх робіт. Підходить для гіпсових та бетонних основ, старих, але міцних шарів дисперсійних фарб. З надзвичайною легкістю  дає можливість отримати різноманітні тонкошарові фактури на стінах та стелях.

Склад: водна акрилова дисперсія, карбонат кальцію, функціональні добавки, вода.

Згідно з європейськими нормами вміст летких органічних сполук (ЛОС) в продукті категорії А/L не більше, ніж 200г/л (з 2010 року). Даний продукт містить ЛОС не менше, ніж 10г/л.

Підготовка поверхні: основа повинна бути однорідно підготовленою, міцною, сухою, очищеною від жиру, пилу, крейди та вапна. Видалити старі шпалери. Сильно вбираючу основу попередньо обов’язково прогрунтувати PREMIATO Compito. При наявності різниці в кольорі основи рекомендовано пофарбувати всю поверхню PREMIATO Premier Standart.

Спосіб нанесення: при зберіганні можливе розшарування матеріалу, що не є ознакою зіпсованості товару. Перед використанням ретельно перемішати. Нанести шпатлівку на прогрунтовану стіну за допомогою кельми з нержавіючої сталі, товщиною шару не більше 1-2мм. Надати ще вологій шпатлівці вигляд за допомогою кельми, структурного валика або пензля. Після повного висихання моделюючої шпатлівки отриману рельєфну поверхню покрити спеціальною напівпрозорою затонованою лазур’ю PREMIATO Di Colori або PREMIATO Di Colori Glanz. Доцільніше працювати удвох: один наносить лазур за допомогою пензля, другий надає їй декоративного вигляду.

При нанесенні PREMIATO Marseille необхідно використовувати матеріал з однієї партії на єдину поверхню. У разі наявності матеріалу різних партій виготовлення, потрібно змішати його разом у кількості, необхідній на єдину поверхню (від кута до кута). Наносити при температурі не нижче +7°С та не вище +30°С.

Час висихання: 24 години при +20°С та відносній вологості 60%. При більш низькій температурі та/або більш високій час висихання значно збільшується.

Витрата: 1-1,8 кг/м² (залежно від товщини шару та техніки нанесення).

Зберігання: в щільно закритій тарі при t° не нижче +7°С, в сухому і прохолодному місці. Берегти від морозу! Гарантійний термін зберігання 2 роки. Дата виготовлення вказана на упаковці.

Заходи безпеки: берегти від дітей! Працювати в приміщенні, що провітрюється, в робочому одязі, рукавицях. При потраплянні в очі промити водою. Утилізувати, як побутові відходи. Робочий інструмент після роботи промити водою.

Не підлягає обов’язковій сертифікації!