" />

Persia Декоративна штукатурка

  • тип “Персія”. Декоративний ефект покриття, що імітує іскристі перламутрові переливи

  • паропроникне декоративне покриття на основі спеціальних  перламутрових пігментів та мармурової крихти

  • призначене для використання всередині приміщень

  • матеріал дає можливість отримати чудовий перламутровий ефект з блиском

Ціну уточнюйте

Застосування та характеристика: паропроникне декоративне покриття на основі спеціальних перламутрових пігментів та мармурової крихти, призначене для використання всередині приміщень. Матеріал дає можливість отримати чудовий перламутровий ефект з блиском.
Під типом «Персія» виробник розуміє декоративний ефект покриття, що імітує іскристі перламутрові переливи.

Склад: акрилова дисперсія, спеціальні ефектні пігменти, наповнювач, функціональні добавки, вода.

Згідно з європейськими нормами вміст летких органічних сполук (ЛОС) в продукті категорії А/L має становити не більше, ніж 200 г/л (з 2010 року). Даний продукт ЛОС менше 4 г/л.

Підготовка поверхні: основа повинна бути однорідно подготовленою, міцною, сухою та очищеною від жиру, пилу, крейди, вапна. Нерівні поверхні вирівняти фінішною шпатлівкою. Після ретельної обробки поверхні нанести акрилову грунтовку PREMIATO Compito. Перед нанесенням PREMIATO Persia нанести проміжний шар фарби PREMIATO Premia 3 1-2 шари, використовуючи валик із середнім ворсом. Колір проміжного шару повинен відповідати кольору фінішного покриття PREMIATO Persia. Після повного висихання фарби розпочати нанесення PREMIATO Persia.

Спосіб нанесення: при зберіганні можливе розшарування матеріалу, що не є ознакою зіпсованості товару. Перед використанням перемішати, розбавляти не рекомендується, але при необхідності можна розбавити до 5% водою. Стандартне нанесення: нанести PREMIATO Persia шпателем-кельмою із нержавіючої сталі шаром на товщину наповнювача, одночасно створюючи на ньому хаотичний візерунок площиною шпателя-кельми. Через 5-10 хвилин, залежно від температури та вологості повітря в приміщенні, повторно пройтися чистою площиною шпателя-кельми, злегка торкаючись поверхні, розгладжуючи її. При нанесенні PREMIATO Persia необхідно використовувати матеріал з однієї партії на єдину поверхню. У разі наявності матеріалу різних партій виготовлення потрібно змішати його разом в кількості, необхідній на єдину поверхню (від кута до кута). Даний продукт можна наносити валиком, пензлем, шпателем-кельмою, фарборозпилювачем, використовуючи різноманіті техніки, для досягнення різних ефектів.

Час висихання: 24 години.

Тонування: тонується на обладнанні по системі FEIDAL Vollton - und Abtonfarben.

Витрата: 300-400 г/м² при нанесені в два шари.

Розчинник: вода (тип: питна).

Температура: наносити при температурі навколишнього середовища і робочої поверхні не нижче + 7°С і не вище + 30°С.

Зберігання: в щільно закритій тарі при t° не нижче +5°С, в сухому і прохолодному місці. Берегти від морозу!

Заходи безпеки: працювати в приміщенні, що провітрюється, в робочому одязі, рукавицях. Утилізувати як побутові відходи. Берегти від дітей. Робочий інструмент після використання промити водою та очистити за допомогою побутового миючого засобу.

Не підлягає обов’язковій сертифікації!

Декоративна штукатурка, штукатурка, декоративная, персиа, персия