" />

Di Colori матова акрилова лазур

  • для створення індивідуальних яскравих інтер’єрів у прованському стилі

  • для зовнішніх та внутрішніх робіт

  • просте нанесення та необмежені художні можливості

  • наноситься на рельєфні поверхні, створені за допомогою моделюючих шпаклівок та штукатурок (Modello, Marseille , Trionto)

  • на структурні фарби

Ціну уточнюйте

Застосування та характеристика: матова акрилова лазур для декоративного оздоблення поверхонь в прованському стилі. Наноситься на рельєфні поверхні, створені за допомогою моделюючих шпаклівок та штукатурок (Modello, Marseille, Trionto), на структурні фарби та інші декоративні штукатурки. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Склад:  стирол-акрилова дисперсія, карбонат кальцію, тальк, воскова емульсія, допоміжні речовини, вода.

Згідно з європейськими нормами вміст летких органічних сполук (ЛОС) в продукті категорії А/l має становити не більше, ніж 200 г/л (з 2010 року). Даний продукт містить ЛОС менше, ніж 40 г/л.

Підготовка поверхні: основа повинна бути однорідно підготовленною, міцною, сухою та очищеною від жиру, пилу, крейди, вапна.

Спосіб нанесення: при зберіганні можливе розшарування матеріалу, що не є ознакою зіпсованості товару. Перед використанням перемішати. При нанесенні PREMIATO Di Colori необхідно використовувати матеріал з однієї партії на єдину поверхню. У разі наявності матеріалу різних партій виготовлення потрібно змішати його разом в кількості, необхідній на єдину поверхню (від кута до кута). При необхідності розбавити водою (до 30%). Декоративну матову лазур PREMIATO Di Colori наносити пензлем або валиком. Потім розподілити (розтерти) губкою або гнучким пластиковим шпателем. Працювати при t˚ навколишнього середовища та основи не нижче +7˚С та не вище +30˚С. Під час нанесення уникати дії вітру, дощу та прямих сонячних променів.

Корисна порада: доцільно працювати удвох: один наносить лазур за допомогою валика, другий надає їй декоративного вигляду за допомогою губки або пластикового шпателя.

Час висихання: 12 годин (залежно від температури і вологості повітря).

Тонування: тонується на обладнанні по системі  FEIDAL INTERIOR та FACADE COLLECTION.

Витрата: 1л на 10-12 м² одношарового покриття.

Розчинник: вода (тип: питна).

Блиск: матовий.

Колір: безкольоровий.

Зберігання: в щільно закритій тарі при t˚ не нижче +7˚С, в сухому і прохолодному місці. Берегти від морозу! Гарантійний термін зберігання 2 роки. Дата виготовлення вказана на упаковці.

Заходи безпеки: працювати в приміщенні, що провітрюється, в робочому одязі, рукавицях, використовувати засоби захисту органів дихання, зору. При потраплянні в очі промити водою. Берегти від дітей! Утилізувати як побутові відходи. Робочий інструмент після роботи промити водою та очистити за допомогою побутового миючого засобу.

Не підлягає обов’язковій сертифікації!