" />

Di Colori Scorppio

  • для створення індивідуальних яскравих інтер’єрів у прованському стилі

  • для зовнішніх та внутрішніх робіт

  • просте нанесення та необмежені художні можливості


Ціну уточнюйте

Застосування та характеристика: глянсова акрилова лазур для декоративного оздоблення поверхонь. Наноситься на рельєфні поверхні, створені за допомогою моделюючих шпатлівок та штукатурок (Modello, Marseille, Nostro, Trionto), на структурні фарби .  Для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Склад: стирол-акрилова дисперсія, воскова емульсія, допоміжні речовини, вода.

Згідно з європейськими нормами вміст летких органічних сполук (ЛОС) в продукті категорії А/b має становити не більше, ніж 130г/л (з 2010 року). Даний продукт містить ЛОС менше, ніж 45г/л.

Підготовка поверхні: основа повинна бути однорідно подготовленною, міцною, сухою та очищеною від жиру, пилу, крейди, вапна.

Спосіб нанесення: при зберіганні можливе розшарування матеріалу, що не є ознакою зіпсованості тоару. Перед використанням перемішати. При необхідності розбавити водою (до 30%). Декоративну глянсову лазур  PREMIATO Di Colori Scorppio наносити пензлем або валиком. Потім розподілити (розтерти) губкою або гнучким пластиковим шпателем.  При нанесенні PREMIATO Di Colori Scorppio необхідно використовувати матеріал з однієї партії на єдину поверхню. У разі наявності матеріалу різних партій виготовлення потрібно змішати його разом в кількості, необхідній на єдину поверхню (від кута до кута). Працювати при t° навколишнього середовища  та основи не нижче  +7°С та не  вище  +30°С. Під час нанесення уникати дії вітру, дощу та прямих сонячних променів.

Корисна порада: доцільно працювати удвох: один наносить лазур за допомогою валика, другий надає їй декоративного вигляду за допомогою губки або пластикового шпателя.

Час висихання: 12 годин (залежно від температури і вологості повітря).

Тонування: тонується на обладнанні по системі  FEIDAL INTERIOR COLLECTION та FACADE COLLECTION.

Витрата: 1л на 10-12м² одношарового покриття.

Розчинник: вода (тип: питна).

Блиск: глянсовий.

Колір: безкольоровий.

Зберігання: в щільно закритій тарі при t° не нижче +7˚С, в сухому і прохолодному місці. Берегти від морозу! Гарантійний термін зберігання 2 роки. Дата виготовлення вказана на упаковці.

Заходи безпеки: працювати в приміщенні, що провітрюється, в робочому одязі, рукавицях, використовувати засоби захисту органів дихання, зору. При потраплянні в очі промити водою. Утилізувати як побутові відходи. Берегти від дітей. Робочий інструмент після використання промити водою та очистити за допомогою побутового миючого засобу.

Не підлягає обов’язковій сертифікації!