" />

Marmarino Fassad декоративна фасадна акрилова штукатурка

  • тип “Марморіно фасад”. Декоративний ефект покриття, що імітує природній камінь типу мармуру з грубою структурою

  • декоративна акрилова штукатурка для створення міцних, паропроникних покриттів зовні та всередині приміщень

  • відмінно зчіплюється з усіма видами поверхонь, такими як бетон, пінобетон, цемент, штукатурки, шпатлівки, гіпсокартон, цегла, раніше пофарбовані поверхні водо-дисперсійними фарбами


Ціну уточнюйте

Застосування та характеристика: декоративна акрилова штукатурка для створення міцних, паропроникних покриттів зовні та всередині приміщень. Матеріал дає можливість отримати ефект природного каменю, в тому числі мармуру. Відмінно зчіплюється з усіма видами поверхонь, такими як бетон, пінобетон, цемент, штукатурки, шпатлівки, гіпсокартон, цегла, раніше пофарбовані поверхні водо-дисперсійними фарбами.
Під типом «Марморіно фасад» виробник розуміє декоративний ефект покриття, що імітує природній камінь типу мармуру з грубою структурою.

Склад: акрилова дисперсія, карбонат кальцію, тальк, функціональні добавки, вода.Згідно з європейськими нормами вміст летких органічних сполук (ЛОС) в продукті категорії А/l має становити не більше, ніж 200 г/л (з 2010 року). Даний продукт містить ЛОС менше, ніж 11 г/л.

Підготовка поверхні: основа повинна бути однорідно підготовленною, міцною, сухою, очищеною від жиру, пилу, крейди та вапна. Плісняву, мох і грибок видалити механічно і обробити уражені місця засобом проти плісняви FEIDAL Schimmel-Ex. Основи, що поглинають вологу, попередньо прогрунтувати акриловою грунтовкою PREMIATO Compito. Для нанесення проміжного адгезійного шару використовувати грунт під декоративні штукатурки PREMIATO Start.

Спосіб нанесення: при зберіганні можливе розшарування матеріалу, що не є ознакою зіпсованості товару. Перед використанням перемішати. Розбавляти не рекомендується, але при необхідності розбавити водою (до 10%). Нанести штукатурку на прогрунтовану поверхню в 2 шари з інтервалом не менше 8 годин один після другого. Нанести 1-й шар матеріалу, рівномірно розподіляючи штукатурку по поверхні або надаючи невеликий рельєф для більш глибокого ефекту. Після повного висихання першого шару нанести другий окремими мазками, залишаючи пропуски на рівній поверхні (або суцільним тонким шаром на рельєф). Далі по мірі підсихання загладити і заглянсувати поверхню шпателем. Після висихання покрити штукатурку зверху воском PREMIATO Deko Wask. При нанесенні PREMIATO Marmorino Fassad необхідно використовувати матеріал з однієї партії на єдину поверхню. У разі наявності матеріалу різних партій виготовлення потрібно змішати його разом в кількості, необхідній на єдину поверхню (від кута до кута). Наносити при температурі навколишнього середовища і поверхні не нижче +7°С і не вище +30°С. При нанесенні та висиханні матеріалу уникати дії вітру та прямих сонячних променів. Даний продукт можна наносити різноманітними техніками для досягнення різних ефектів.

Час висихання: 24 години.

Тонування: тонується на обладнанні по системі FEIDAL INTERIOR COLLECTION та FACADE COLLECTION.

Витрата: 1-1,5 кг/м² при нанесенні в 1 шар (залежно від техніки нанесення).

Зберігання: зберігати в сухому і прохолодному місці при t˚ не нижче +7°С та не вище +30°С. Берегти від морозу! Тару після використання необхідно щільно закрити. Гарантійний термін зберігання 2 роки*. Дата виготовлення вказана на упаковці.

Заходи безпеки: працювати в приміщенні, що провітрюється, в робочому одязі, рукавицях. При потраплянні в очі промити водою. Утилізувати як побутові відходи. Берегти від дітей! Робочий інструмент після роботи промити водою та очистити за допомогою побутового миючого засобу.
Не підлягає обов’язковій сертифікації!