" />

Prestigio декоративна штукатурка з перламутровим блиском

  • високоякісне, декоративне покриття на основі спеціальних перламутрових пігментів

  • призначене для використання всередині приміщень

  • використовується для декоративного оздоблення стін

  • матеріал дає можливість отримати ефект перламутрового блиску завдяки спеціальним пігментам

  • застосовується для таких основ, як гіпсокартон, штукатурки усіх видів, шпатлівки

Ціну уточнюйте

Застосування та характеристика: високоякісне, декоративне покриття на основі спеціальних перламутрових пігментів, призначене для використання всередині приміщень. Використовується для декоративного оздоблення стін. Матеріал дає можливість отримати ефект перламутрового блиску завдяки спеціальним пігментам.  Застосовується для таких основ, як гіпсокартон, штукатурки усіх видів, шпатлівки.

Склад: стирол-акрилова дисперсія, спеціальні перламутрові пігменти, функціональні добавки, вода.

Згідно з європейськими нормами вміст летких органічних сполук (ЛОС) в продукті категорії А/L має становити не більше, ніж 200г/л (с 2010 року). Даний продукт містить ЛОС менше 15 г/л.

Підготовка поверхні: основа повинна бути однорідно підготовленною, міцною, сухою та очищеною від жиру, пилу, крейди, вапна. Нерівні поверхні вирівняти шпатлівкою. Після ретельної обробки поверхні нанести грунтовку PREMIATO Compito. Через 6-8 години після нанесення грунту пофарбувати поверхню PREMIATO Premia 3 в 1-2 шари, використовуючи валик із середнім ворсом. Колір проміжного шару повинен відповідати кольору фінішного покриття PREMIATO Prestigio. Після повного висихання матеріалу розпочати нанесення PREMIATO Prestigio.

Спосіб нанесення: при зберіганні можливе розшарування матеріалу, що не є ознакою зіпсованості товару. Перед використанням перемішати, при необхідності розбавити водою до 10%. Наносити пензлем, валиком, шпателем. Стандартне нанесення: нанести PREMIATO Prestigio шпателем із нержавіючої сталі рівномірним шаром на поверхню, одночасно створюючи на ньому хаотичний візерунок площиною шпателя. Даний продукт можна наносити різноманітними техніками. При нанесенні PREMIATO Prestigio необхідно використовувати матеріал з однієї партії на єдину поверхню. У разі наявності матеріалу різних партій виготовлення потрібно змішати його разом у необхідній кількості (від кута до кута).

Час висихання: 24 години. Піддавати миттю не раніше, ніж 28 днів.

Температура: Працювати при температурі навколишнього середовища і робочої поверхні не нижче +7°С і не вище +30°С.

Тонування: тонується  на обладнанні по каталогу PREMIATO Prestigio.

Витрата: 1л на 6-8 м² одношарового покриття залежно від техніки нанесення.

Розчинник:  вода (тип: питна).

Колір: білий з перламутровим блиском.

Зберігання: в щільно закритій тарі при t˚ не нижче +7˚С, в сухому і прохолодному місці. Берегти від морозу! Гарантійний термін зберігання 2 роки. Дата виготовлення вказана на упаковці.

Заходи безпеки: працювати  в приміщенні, що провітрюється, в робочому одязі, рукавицях. При потраплянні в очі промити водою. Утилізувати, як побутові відходи. Берегти від дітей! Робочий інструмент після використання  промити водою та очистити за допомогою побутового миючого засобу.

Не підлягає обов’язковій сертифікації!