" />

Velvet декоративна фарба з ефектом оксамиту

  • тип “Оточенто”

  • паропроникне декоративне покриття на основі спеціальних  перламутрових пігментів, призначене для використання всередині приміщень.

  • матеріал дає можливість отримати чудовий оксамитовий ефект, що переходить із шовковистого глянцю в шовковистий мат завдяки зміні кута відображення.

  • застосовується для гіпсових і бетонних основ.

  • містить уповільнювач на натуральній восковій основі

  • особливо стійке до миття

Ціну уточнюйте

Застосування та характеристика: паропроникне декоративне покриття на основі спеціальних  перламутрових пігментів, призначене для використання всередині приміщень. Матеріал дає можливість отримати чудовий оксамитовий ефект, що переходить із шовковистого глянцю в шовковистий мат завдяки зміні кута відображення. Застосовується для гіпсових і бетонних основ. Містить уповільнювач на натуральній восковій основі. Особливо стійке до миття. Під типом “Оточенто” виробник розуміє декоративний ефект, що імітує перламутрові ізломи.

Склад: акрилова дисперсія, спеціальні ефектні пігменти, функціональні добавки, вода.

Згідно з європейськими нормами вміст летких органічних сполук (ЛОС) в продукті категорії А/L має становити не більше, ніж 200 г/л (з 2010 року). Даний продукт містить ЛОС менше, ніж 20 г/л.

Підготовка поверхні: основа повинна бути однорідно підготовленною, міцною, сухою та очищеною від жиру, пилу, крейди, вапна. Нерівні поверхні вирівняти шпатлівкою. Після ретельної обробки поверхні нанести грунтовку PREMIATO Compito. Через 6-8 годин після нанесення грунту пофарбувати поверхню PREMIATO Premia 3 в 1-2 шари, використовуючи валик із середнім ворсом. Після повного висихання фарби розпочати нанесення PREMIATO Velvet.

Спосіб нанесення: при зберіганні можливе розшарування матеріалу, що не є ознакою зіпсованості товару. Перед використанням перемішати, при необхідності розбавити водою до 10%. Стандартне нанесення: нанести PREMIATO Velvet шпателем із нержавіючої сталі рівномірним шаром, через декілька хвилин повторно пройтися шпателем до отримання потрібного ефекту.  Нанесення з текстурою: нанести PREMIATO Velvet середнім шаром, одночасно створюючи на ньому хаотичний візерунок площиною шпателя, через декілька хвилин повторно пройтися чистою площиною шпателя, злегка торкаючись поверхні. Також цей продукт можна наносити валиком в розбавленому вигляді (допустима кількість 60%) як додатковий ефект поверх декоративних штукатурок PREMIATO Modello, PREMIATO Marseille, PREMIATO Marmoreo тощо. У разі наявності матеріалу різних партій виготовлення потрібно змішати його разом у необхідній кількості, необхідній на єдину поверхню (від кута до кута). Працювати при t˚ навколишнього середовища та основи не нижче +7˚С та не вище +30˚С.

Час висихання: 24 години. Піддавати миттю не раніше, ніж через 28 днів.

Тонування: тонується на обладнанні по каталогу Velvet Dekor.

Розчинник: вода (тип: питна).

Витрата: 1л на 7-10 м² одношарового покриття (залежно від техніки нанесення).

Зберігання: в щільно закритій тарі при t˚ не нижче +5˚С, в сухому і прохолодному місці. Берегти від морозу! Гарантійний термін зберігання 2 роки. Дата виготовлення вказана на упаковці.

Заходи безпеки: працювати в приміщенні, що провітрюється, в робочому одязі, рукавицях. Утилізувати як побутові відходи. Берегти від дітей! Робочий інструмент після використання промити водою та очистити за допомогою побутового миючого засобу.

Не підлягає обов’язковій сертифікації!