" />

Premia 7 фарба для стін та стелі

  • для приміщень з інтенсивним навантаженням

  • шовковисто-матова

  • стійка до вологого стирання (1 клас), висока покривна здатність (2 клас)

  • для лікарень, дитячих садків, учбових закладів, ванних кімнат і кухонь

  • особливо стійка до миття

Ціну уточнюйте

Застосування та характеристика: створює високоякісне шовковисто – матове декоративне покриття для стін та стелі. Рекомендується для застосування в лікарнях, дитячих садках, учбових закладах, ванних кімнатах і кухнях тощо. Особливо стійка до миття та до дії миючих, дезинфікуючих засобів, має високу покривну здатність, нейтральний запах. Наноситься на бетон, пінобетон, цемент, штукатурки, шпатлівки, будівельний гіпс, гіпсокартон, а також шпалери, що міцно тримаються.

Склад: карбонат кальцію, стирол-акрилова дисперсія, діоксид титану, допоміжні речовини, вода.

Згідно з європейськими нормами вміст летких органічних сполук (ЛОС) в продукті категорії А/а має становити не більше, ніж 30г/л (з 2010 року). Даний продукт містить ЛОС менше, ніж 1г/л.

Підготовка поверхні: основа повинна бути однорідно подготовленною, міцною, сухою та очищенною від жиру, пилу, крейди та вапна. Перед фарбуванням поверхню обробити акриловим грунтом PREMIATO Compito.

Спосіб нанесення: при зберіганні можливе розшарування матеріалу, що не є ознакою зіпсованості товару. Перед використанням перемішати. Перший шар фарби можна розбавити до 10 % водою (залежно від вбираності поверхні), заключне покриття – до 5%. Матеріал можна наносити валиком, пензлем, фарборозпилювачем. При нанесенні PREMIATO Premia 3 необхідно використовувати матеріал з однієї партії на єдину поверхню. У випадку наявності матеріалу різних партій виготовлення потрібно змішати його разом у необхідній кількості (від кута до кута). Піддавати миттю не раніше, ніж через 28 днів. Працювати при t˚ навколишнього середовища та основи не нижче +7˚С та не вище +30˚С.

Час висихання: 2-4 години (при температурі +20°С і відносній вологості повітря 65%). Наступний шар рекомендується наносити через 12 годин.

Тонування: тонується на обладнанні по системі FEIDAL INTERIOR COLLECTION та FACADE COLLECTION.

Витрата: 1л на 7-10 м² одношарового покриття (залежно від якості та типу основи).

Зберігання: в щільно закритій тарі при t° не нижче +7°С, в сухому і прохолодному місці. Берегти від морозу! Тару після використання необхідно ретельно закрити. Гарантійний термін зберігання 2 роки. Дата виготовлення вказана на упаковці.

Заходи безпеки: берегти від дітей! Працювати в приміщенні, що провітрюється, в робочому одязі, рукавицях. При потраплянні в очі промити водою. Утилізувати як побутові відходи. Робочий інструмент після роботи промити водою.
Не підлягає обов’язковій сертифікації!